PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=540915}

Ścigana

Haywire
4,8 13 650
ocen
4,8 10 1 13650
5,3 12
ocen krytyków
Ścigana
powrót do forum filmu Ścigana

3/10

ocenił(a) film na 3

Nie widzialem samego początku filmu i strzeze do końca nie wiem po co ta kobiete była ścigana .Trochę się nudno ogląda się to uciekającą kobiete .3/10

ocenił(a) film na 6
kinoman1985

Jak się czegoś nie oglądało, to się tego nie ocenia.

ocenił(a) film na 3
berni_

Czytaj uważnie dopiero potem komentuj

ocenił(a) film na 6
kinoman1985

Naucz się pisać, obejrzyj cały i dopiero komentuj.

ocenił(a) film na 3
berni_

Nadal jesteś głupi pisząc że nie widziałem samego początku to znaczy że nie widziałem góra może 10 czy 15 minut filmu lub krócej bo sam mam zasadę nie oceniam filmów który nie zobaczę lub na których usnę co czasem się zdarza .Ale Ściganą widziałem na tyle że mogłem ją ocenić .Wiec przestań wyjeżdżać swoją mądrością i tak sądzę że gówno zrozumiałeś .

ocenił(a) film na 6
kinoman1985

Człowieku nie ośmieszaj się. Piszesz, że nie wiesz po co ścigali kobietę i wystawiasz 3. Jesteś zwykłym osłem i trollem.

ocenił(a) film na 3
berni_

Powinienem się bronić ale doszedłem do wniosku że barana trzeba zostawić w spokoju

ocenił(a) film na 6
kinoman1985

Wow, może jednak w tych 10 czy 15 minutach było coś ważnego, istotnego dla fabuły? Zamiast tracić czas na dyskusje tutaj, radziłabym po prostu je obejrzeć i się nie ośmieszać. Pozdro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones