PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490933}

Człowiek sukcesu

Solitary Man
6,1 4 969
ocen
6,1 10 1 4969
Człowiek sukcesu
powrót do forum filmu Człowiek sukcesu

6/10

ocenił(a) film na 6

niezły film, choć w zasadzie jest o niczym; ot zwykła historia pewnego człowieka, zawiódł tu nieco scenariusz; świetna obsada, bardzo dobra rola Douglasa
Moja ocena: 6/10

ocenił(a) film na 7
Pauleta

Z trudem powstrzymałem się od bluzgów po tym co przeczytałem - zwykła historia??? Jak rozumiem masz takie historie na codzień?
Film o niczym?Uffff!Zagotowałem.Przegrane życie to jest film o niczym?A twoje życie o czym?

ocenił(a) film na 7
Chris_Sharma

Film smutny i przygnębiający. Film o tym, że po przekroczeniu sześćdziesiątki człowiek zaczyna być powoli wypychany poza nawias społeczeństwa. To jest o desperackiej próbie zatrzymania starości. Na pewno jest to kolejna wartosciowa rola Douglasa. Reszta obsady znakomita.

ocenił(a) film na 7
yossarian1

Eee,to chyba nie tak. desperacka próba zatrzymania starości - zgoda, smutne też i przygnębiające ale to on sam się wypycha poza nawias,a nie społeczeństwo. To może być takie małe ostrzeżenie - patrz co robisz ze swoim życiem.

ocenił(a) film na 7
Chris_Sharma

Zauważ jak go traktują młodzi studenciki na imprezie. Patrzą na niego jak na totalnego kosmitę. To naturalny proces eliminowania starszych ze społeczeństwa. Ejdżyzm, czyli dyskryminacja. Ale ten film to o wiele więcej.

ocenił(a) film na 7
yossarian1

Może to film nie dla młodziaków,a już na pewno nie dla tych aempatycznych, jedyne co mnie pociesza toto że czeka ich to samo za 30-40 lat o ile wcześniej nie zdobędą nagrody Darwina.
Zgadam się że ten film to o wiele więcej niż rozprawka o ejdżyźmie.
Wczoraj wciągnąłem "Please Give", podobna tematyka, inaczej, chociaż też świetnie podana, polecam gorąco.

Chris_Sharma

nie wydaje mi się aby ten film był o "eliminowaniu starszych ze społeczeństwa"..... co jest z wami? oglądacie filmy bez napisów,a potem piszecie takie brednie, lepiej zaczekać,aż dostępna będzie dla Was wersja z lektorem może wtedy zrozumiecie "trochę" więcej....
jeśli chodzi o scenariusz-świetny, do samego końca nie wiemy co się stanie, a ostatnia scena niczego nie wyjaśnia,sami sobie mamy dopowiedzieć co dalej, co do dyskryminacji w tym filmie....ja jej nie zauważyłam,zauważyłam za to chorego faceta,który całe życie ciężko pracował,zawsze był we wszystkim najlepszy,miał świetny biznes,cudowną żonę i córkę-bajka....ale choroby imają się teżi tych,którzy odnieśli sukces i tak staje się z naszym bohaterem. od momentu w którym dowiaduje się,że bliżej mu już do końca swoich dni zaczyna "żyć pełnią życia"....a pytanie jest proste, czy to co za pełnie życia uważał, faktycznie nią jest.....

ocenił(a) film na 7
sanydej

takie teksty to w piaskownicy,
bez odezwu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones