PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490933}

Człowiek sukcesu

Solitary Man
6,1 4 969
ocen
6,1 10 1 4969
Człowiek sukcesu
powrót do forum filmu Człowiek sukcesu

Dla mnie historia człowieka który myślał że zaczął życ kiedy dowiedział sie że może byc chory. Przestraszył sie że nie żył tak jak chciał i zaczął inczaczej myślał że dobrze. Film ukazał że nie do końca przestał byc szcześliwy.Najlepiej ukazuje sceny ze studentem takim jak on był jak był młody. Co do samego filmu przyjemnie sie oglada a rola Douglasa znakomita.

MASTACH5

Nie oglądałem filmu, ale trzeba być nieźle przytrzymanym, by z "solitary" zrobić "sukces"...

MASTACH5

nie sądzę, żeby o to chodziło w filmie, jak ty to napisałeś. Przed chwilą skończyłam oglądac ten film, i uważam, że ukazuje on drugą stronę sukcesu, tu ma być taka ironia, że ma pięniądze, osiągnąl wszystko, ale jest samotny, choć później w rozmowie z Danym Devito(zaraz po tym jak go pobuili) mówi ze miał zawsze w nim przyjaciela. I pewnie w końcowej scenie skęcił do swojej byłej żony, bo stwierdził, że powieniem si zmienić, a nie uganiać się za 19-latkami Taka jest moja interpretacja tego filmu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones