PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1453}

Fatalne zauroczenie

Fatal Attraction
7,2 34 848
ocen
7,2 10 1 34848
6,3 16
ocen krytyków
Fatalne zauroczenie
powrót do forum filmu Fatalne zauroczenie

jak facet mógł zdradzić tak ponętnego rudzielca jak Anne Archer z takim kościotrupem jak Glenn Close?

(uprzedzam komentarze feministek: tak, jestem męską, szowinistyczną świnią)

ocenił(a) film na 6
returner

Ok, to chyba oczywiste, że kobiety szczególnie młode i niedoświadczone, takie które chcą doświadczać fajnego seksu oglądają się najpierw na najprzystojniejszymi facetami w ich otoczeniu? To samo robicie wy, więc nic z w tym złego, że każdy chce na jakimś etapie swojego życia poczytać się z kimś 10/10?? Pytanie brzmi dlaczego przystojni faceci tak dużo zdradzają? Jakoś nie zauważyłam, zeby kobieta zdradzała na potęgę tylko dlatego, że może a wy już tak, więc pytanie dlaczego???z wami genetycznie jest coś nie tak?? Co do tych biednych jak ty to mówisz frajerów którzy są brzydcy albo średnio ładnie itp. Mylisz się kolego, historia już dawno temu pokazała, że tacy to też dranie. Są kobiety, które po piątym przystojnym facecie który je zdradził mają dość i wtedy wiążą się właśnie z takim brzydalkiem mając teraz nadzieję na ten cudowny i spokojny związek i co? I jak to powiedziała billie eilish, "you give an ugly guy a chance, and he thinks he rules the world". I zdradza i ten. Niewazne czy wysoki i piekny, czy grupy, czy bogaty czy biedny, czy brzydki, wiekszosc facetow zdradza, bo to nie kwestia wygladu lecz zlego charakteru, ktory ciezko sie wyczuc na poczatku.
Masz racje, kobiety są proste, mężczyźni nie. My chcemy tak naprawdę podążać za wami, prowadzić wam dom i dać wam dzieci, dlatego chcemy faceta z kasą bo wiemy że taki sobie poradzi w życiu, wiemy że z takim my i nasze dzieci nie zginą. Nie musi być to kasa czytaj miliony, tylko taka która zapewni dobre życie. I nawet jeśli będąc bardzo młode mamy jeszcze skłonność do szaleństw i złych decyzji to jest to.kwestia młodość, młodość ma takie prawa. Wy też popełniacie dużo błędów mając lat 20. Ale koniec końców my chcemy stworzyć rodzinę, wychowywać wam dzieci i pomimo wielu złych mężczyzn wciąż szukamy tego dobrego, a wy? Wy macie nieraz kobitę 10/10 dobrą i kochaną, 40 lat na własnym karku i dalej wam w głowie to samo co wtedy kiedy mieliście 20 lat, cycki i dupy. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
applellinge

Sorry za błędy ale pisze z telefonu. Jeszcze się odniosę do twoich dowodów, biografii znanych ludzi. Ja nke misze czytać biografii, wystarczy popatrzeć, kto w związkach celebrytow zdradza? Monica Bellicci została zdradzona :) Kylie Jenner została zdradzona :) Megan Fox została zdradzona :) Pamela Anderson, Helena Bohnam Carter, Vanessa Paradise i wiele wiele innych, po wielu latach związku mając wspólne dzieci. Połowa tych mezczyzn była przystojna, połowa brzydale :) a Mila Kunis ma za męża Ashtona Kutchera o urodę którego wszyscy faceci jakich znam są zazdrośni i ma z nim super ;) nie zwalaj więc winy za zdradę na urodę faceta bo to już jest tak płytkie że szok.

od kiedy kochanki są ładniejsze od żon?

Też się zastanawiałem, ale chyba nie zdradza się z ładniejszymi (bo to jest możliwe tylko jak jesteś bogaty i laska leci na kasę, inaczej miałbyś po prostu ładniejszą żonę). A zdradza się dla jakiegoś dreszczyku emocji.

ocenił(a) film na 3

Czy hrabina, czy kucharka, taka sama w kroku szparka...

ocenił(a) film na 9

Tu nie chodzi o wygląd. Żonę ma codziennie kiedy chce. Kochanka to coś zakazanego, coś nowego.

Mnie też :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones