PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1453}

Fatalne zauroczenie

Fatal Attraction
7,2 34 848
ocen
7,2 10 1 34848
6,3 16
ocen krytyków
Fatalne zauroczenie
powrót do forum filmu Fatalne zauroczenie

http://www.filmsnmovies.com/video/9048/fatal_attraction_featurette_original_endi ng/

ocenił(a) film na 8
Jake19

Kto wie, czy nie lepsze...

ocenił(a) film na 6
Corderosa

A może ktoś powiedzieć jakie w ogóle było zakończenie? Bo ja wczoraj oglądałam, ale nie miałam już siły i poszłam spać.
Skończyłam chyba na tym, jak ta babka zabrała to dziecko do wesołego miasteczka, czy czgoś takiego.

użytkownik usunięty
bzibziuch

Nie pamiętam bo dawno oglądałam :) ale tutaj możesz zobaczyć jak się zakończył film http://www.youtube.com/watch?v=AaSlq0gCH0Q

ocenił(a) film na 8
Jake19

Równie dobre:D

anitaxelx

a mi się bardziej podoba te, w której żona zabija kochankę;p
chociaż oryginalne jest ciekawe, ale takie jakieś bezbarwne...

ocenił(a) film na 9
Jake19

Może mniej spektakularne ale bardziej logiczne - zgodne z fabułą Madame Butterfly.

Jake19

Akurat oglądając tą scenę jak on odkłada nóż pomyślałam że tak właśnie może być :D Tzn. że jego aresztują. Ale myślałam że zostanie skazany i resztę życia spędzi w więzieniu. To zakończenie, które ostatecznie trafiło do filmu jest jednak lepsze z uwagi na fenomenalną scenę topienia jej w wannie :D Wygląda w nim jak diabeł :P

paulina152

Zgadzam się ... Jak diabeł :):) ciekawy oryginał

ocenił(a) film na 9
Jake19

Ciekawa i bardziej oryginalna alternatywa, aczkolwiek mi osobiście podobało się bardziej oryginalne zakończenie, było mocniejsze w wyrazie.

ocenił(a) film na 9
Jake19

Wow, drugie zakończenie jest rewelacyjne! Mniej brutalne, a jednak dla mnie bardziej wstrząsające. Uwielbiam ten film, a nie wiedziałam, ze taka wersja istnieje, dzięki:)

Jake19

Moim zdaniem lepsze. Chociaż scena gdy drapie sobie nożem po udzie też była dobra, to jednak dobicie kochanki przez żonę było kiepskie.

Jake19

Wielkie dzięki za link do alternatywy!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones