PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=122}

Morderstwo doskonałe

A Perfect Murder
7,2 45 569
ocen
7,2 10 1 45569
5,7 6
ocen krytyków
Morderstwo doskonałe
powrót do forum filmu Morderstwo doskonałe

laska rozegrała to niczym Stallone. nawet najtwardszy facet poszedł by na policje, anie ryzykował w starciu sam na sam z osoba która chce go zabić
zepsuli dobry film

ocenił(a) film na 5
Muhomorniczy

Współczesne laski lewą ręką rozkładają Stallone a prawej same się boją {oczywiście w filmach ;)).

ocenił(a) film na 8
Muhomorniczy

No pod wpływem chwili ludzie różnie reagują. A policja raczej nie byłaby po jego stronie.

ocenił(a) film na 9
Muhomorniczy

A mi się podobało sprowokowała go zabiła i za to nie odpowie ja w tytule ,,morderstwo doskonałe''. :)

ocenił(a) film na 9
czarnylis7

Faktycznie, masz rację :)

ocenił(a) film na 8
czarnylis7

A nawet dwa morderstwa doskonałe, bo tam przecież jest tylko jedna prawdziwa killer :P

ocenił(a) film na 9
Muhomorniczy

Masz buraku pojęcie co to znaczy SPOILER?!!!!!! Powinieneś dostac bana!

ocenił(a) film na 7
Muhomorniczy

Przecież właśnie stąd tytuł filmu. Od początku było widać, że ona ma go dość. Uwierzyłeś, że nagle chciała wszystko naprawić? Skorzystała z okazji żeby go się pozbyć na czysto. Dlaczego sama poszła sprawdzić ten klucz? Dlaczego wierzyła w jego słabe kłamstwa?

ocenił(a) film na 6
Muhomorniczy

Zakończenie beznadziejne - zwł. to że na końcu Douglas dał się ograć tak prosto - kluczowy dowód chować do sejfu. Przecież mógł go zatrzymać i zniszczyć przy najbliższej okazji, spalić etc. A nie ryzykować, że będzie tkwił jak w bomba w sejfie - bez sensu.

ocenił(a) film na 6
introverder667

Widać chcieli jakoś to załatać byle jak i byle się dało to posklejać tak. Dodatkowo taki chytrus jak Steven wymyśla kod, który jego żona może bez problemu odgadnąć, też mi to nie pasuje, zwł. że sama nie sprawiała wrażenie specjalnie bystrej.

BTW. Widziałem też oryginał, o którym w trakcie filmu sobie przypomniałem i prawdę mówiąc nie jestem fanem ani oryginału ani remake'u.

Dodatkowo nielogiczne było dla mnie zachowanie "dusiciela" - wpierw dusił jego żonę, a potem próbował wziąć patelnię - przecież to się kupy nie trzyma. Mógł wziąć nóż.

ocenił(a) film na 6
introverder667

Pamiętam, że to miało być niby pokierowane spontanem, ale to zachowanie niedoszłego zabójcy było głupie moim zdaniem zdecydowanie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones