PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5521}

W sieci zła

Fallen
7,3 48 133
oceny
7,3 10 1 48133
5,0 5
ocen krytyków
W sieci zła
powrót do forum filmu W sieci zła

Po obejrzeniu Kodu Leonarda DaVinci i Aniołów i Demonów miałem nadzieję, że Brown'owska tendencja wietrzenia spisku z udziałem sił wyższych, demonów, Boga i aniołów przeminęła. Psikus! Obejrzałem film, którego początek zapowiadał doskonałe kino akcji, a później z każdym zdaniem ideologicznego bełkotu o siłach nadprzyrodzonych moje wrażenie opadało. Moim zdaniem "zagadano" fabułę. A zapowiadało się tak mocno...

ocenił(a) film na 10
adam_ze_szczecina

spojlery
czy ja wiem
cos w tym jest
ogladalem http://www.filmweb.pl/film/Bezlitosny+morderca-2002-93765
film to tylko film i nie wiem ile w danym filmie jest prawdy ktos spyta co to prawda
ale jak ogladalem ten film o bundym ostatnio to tylko film i chocby nie wiem jak zrobic film o tym mordercy
nigdy czlowiek sie nie dowie jak to bylo jak zabijal i co sie w jego glowie dzialo
cos go popychalo do dzialania
jeden powie to druig tamto a rezyser tego filmu pomyslal ze moze czasami ludzie nie maja wyboru bo moc zla jest ogromna
i nie wazne czy jest to mALE ZLO jak nie ustapienie miejsca w autobusie starszej pani czy duze jak zabicie setki ludzi
zlo istnieje jeden powie ze to demon drugi ze czlowiek jest po prostu zly
ale w nowym testamencie masz nawet jak JEZUS wypedzal z ludzi demony
jak ten szalony opetany przez legion zostall uzdrowiony i legion wszedl w stado swin i rzucil sie z klifu do morza
moze troche zaczerpniety jest pomysl z nowego testamentu
aniolow jest wiele tak samo i demonow
kazdy ma imie moze nie wszystkie imiona sa poznane ale moce sa mniej wiecej znane sa mocne i slabe anioly i demony
te co wstepuja w ludzi i ludzie zabijaja sa bardzo mocne bo ludzie gdy juz taki czlowiek zostaje uwolniony z mocy zla nie pamieta co zrobil bo nie byl swiadomy
sa grzechy swiadome i nie swiadome
lekkie i ciezkie
lekkie tez czasami popelniamy bo cos w nas weszlo nie tak
mysle ze jak ktos sie nie zgodzi ze mna to cos w ciebie czlowieczku weszlo i ci mowi jakis koles napisal belkot
a film super daje do myslenia ale temat jest duzo szerszy rezyser i scenarzysta skupili sie na kilku tylko sprawach

ocenił(a) film na 5
Chucky_Tbg

Nie neguję, że istnieje dobro i zło.
O filmie napisałem niepochlebnie, ponieważ przypominał fabułą "Oszukać przeznaczenie". Była "myśląca śmierć", był "plan śmierci" i była grupa ludzi, która odkryła tajemnicę ucieczki przed śmiercią. Bełkot filozoficzno-religijny splątany niczym spaghetti.

ocenił(a) film na 10
adam_ze_szczecina

http://www.filmweb.pl/film/Pan+Frost-1990-7756 obejrzyjcie se ten film
wiadome ze diabel tylko w Pana Jezusa nie mogl wejsc bo kazdy jakis grzech w zyciu popelnil . Jezeli mowi nie to jest dla mnie klamca. Wiadome sa ludzie co popelniaja straszne zlo ale sa tacy co przez cale zycie tego zla duzo nie popelnili.Ci co popelnili straszne zlo jak w tym filmie to ci co moga byc popychani przez diabla.Samego diabla bo demony nizsze ranga nie maja mocy zbyt ogromnej.Ale pamietajcie zawsze mozna prosic o pomoc Aniola ktory go stracil do piekla czyli archaniol Któż jak Bóg!".Archanioł Michał. kiedy Lucyfer zbuntował się przeciwko Bogu i nakłonił do buntu 1/3 aniołów, Michał miał wystąpić jako pierwszy przeciwko niemu z okrzykiem: "Któż jak Bóg!". ludzie maja slaby umysl po pierwsze latwo sa naklaniani do czynienia zla.Pan Jezus powiedzial do szatana idz precz. http://mateusz.pl/mt/ko/ko-kpip.htm hmm duzo moglbym pisac ale ide do pracy moze kiedys nie na wszystko w zyciu mozna czas znalezc zycie to moment zyjemy umieramy jezeli ktos cierpi przed smiercia a mi sie wydaje ze kazdy tylko w innym stopniu to moze przez to cierpienie bedzie zbawiony a nie przyleci diabel I zabierze dusze do piekla mamy dusze ona gdzies po smierci bedzie myslenie pomaga trzeba czytac

użytkownik usunięty
Chucky_Tbg

Jak to nie był bełkot, to ja jestem księdzem..

Chucky_Tbg

ale napisałeś bełkot.
pomyśl nad słownikiem i interpunkcją.

ocenił(a) film na 7
adam_ze_szczecina

Jednak to nie ta kolejność produkcji i oglądania, więc i Twoja wypowiedź coś szwankuje. Poza tym - może i faktycznie zbyt wiele okołobiblijnej gadaniny (ech, ta kobieta!), ale sensacja dobra i klimat całkiem w porządku.

użytkownik usunięty
adam_ze_szczecina

Dobry jesteś! Gdyby nie fakt, że wymienione przez ciebie, na początku filmy, w stosunku do produkcji tego filmu, to średnio dekada różnicy.. hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones