Michael DouglasI

Michael Kirk Douglas

8,2
37 495 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Douglas

http://www.fakt.pl/Dramat-Douglas-ma-przerzuty-,artykuly,84555,1.html

To już jest fakt,rak jest podobno w czwartym stadium,rokowania na wyzdrowienie są bardziej niż marne....wygląda na to,że ostatnim filmem w jego bogatej karierze aktorskiej zostanie kontynuacja Wall Street i z tego też powodu trzeba będzie do jego ostatniego filmu(ci co jeszcze nie oglądali w tym również i ja) podejść ze szczególnym skupieniem i namaszczeniem,będzie to z mojej strony pożegnanie z aktorem,którego bardzo ceniłem....

aronn

Nie oglądam filmów z Douglasem ale dzisiaj zobaczyłem jego zdjęcie (wyglądał na nim jak zombie) w gazecie i rzeczywiście on już długo nie pociągnie.
Chyba najbardziej podobał mi się z nim film "Morderstwo Doskonałe".

aronn

Jeszcze nie ma co się żegnać z nim-nie umarł!! Bez przesady-tym bardziej, że owe informacje nie są potwierdzone-to jak na razie tylko spekulacje i plotki brukowców, które chcą podnieść za wszelką cenę popyt na gazetę, taką jak właśnie "wspaniały" nasz polski Fakt, którego link do artykułu właśnie zamieściłeś

aronn

aronn... jakie to mroczne... pośpieszyłeś się, ale trudno się dziwić...
przykro mi... on jest w moim elitarnym klubie 10/10...

the_alex

nie rozumiem osob, ktore czytaja fakt lub pudelka itp.- wzielibyscie sie za prawdziwa prase, ksiazke a nie brukowce. przestancie macic innym w glowie o inf. z brukowcow- jak czytacie takie cos to sobie zachowajcie to dla siebie....grrr az mi niedobrze. nie rozumiem osob szukajacych sensacji-nie usmiercajcie faceta, jeszcze zyje.

xxxyyxx

ale to niestety nie jest tylko plotka z pudelka, douglas faktycznie sie wykancza. niedawno newman, teraz jeszcze douglas, wszyscy najlepsi aktorzy odchodza, ciekawa jestem kto ich zastapi

aronn

Wygląda na to, że Douglas jednak wygrywa tą walkę. Nie odsyłajcie go zbyt wcześnie na tamten świat.

http://pomponik.pl/news/michael-douglas-zdrowieje,1562788

Phoenix86

Tak Patrick Swayze też "wygrywał" z rakiem jeśli można to tak nazwać, rak to nieuleczalna choroba i prędzej czy później Douglas odejdzie.

sebastian22221

"prędzej czy później Douglas odejdzie"
Jak każdy chyba... Odejdzie, co nie znaczy, że już w ciągu najbliższych miesięcy.

ssumm

Oczywiście nikt mu zle nie życzy,ma dostęp do najlepszej opieki medycznej,najlepsze leki itd.

aronn

dobrze jest być realistą ale bez przesady, bawić się w Boga i liczyć mu dni...?

sebastian22221

DO sebastian22221: Matko Boska powiem Ci, że osoba, która przeczytałaby Twoją wypowiedź a miałaby raka, to myślę, że by się załamała. Twierdzisz,że rak jest nieuleczalną chorobą, a ja Ci powiem, że znam osobę, która wyszła z tej choroby. Owszem, rak to choroba straszna, nikomu nie życzę, ale zawsze trzeba wierzyć, że są szansę.


xxxyyxx

Moja ciotka miała też raka, kilka operacji ale niestety zmarła kilka lat temu, mój sąsiad, pracowity człowiek, codziennie chodził na ogródek, przyszedł rak i niestety też odszedł, ja nie wierzę w cuda.

sebastian22221

Smutna to prawda...

sebastian22221

nikt ci nie karze, ale wierz w fakty, ktore daja duza szanse Douglasowi

de_niro_fan_500

Patrickowi Swayze też dawali duże szanse, Farrah Fawcett tak samo a kojarzysz Mariusza Sabiniewicza czyli " Norberta z M jak miłość"? Nawet raz wygrał ale potem przyszedł nawrót i po człowieku. Ale macie prawo twierdzić inaczej.

sebastian22221

faktem jest, ze z ta choroba da sie wygrac, niewazne ile osob z nia przegralo, wazne ze sa znane przypadki, w ktorych wygral czlowiek. Byc moze jest to plotka, ale slyszalem ze Robert De Niro rowniez mial raka, ale sobie z nim poradzil.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones