PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=472951}

Ponad wszelką wątpliwość

Beyond a Reasonable Doubt
6,4 4 649
ocen
6,4 10 1 4649
Ponad wszelką wątpliwość
powrót do forum filmu Ponad wszelką wątpliwość

niestety Hyams'owi nie wyszedł. Skracanie wątków, czyni ten film chociaż dosyć ciekawy to
strasznie nie równy. Tak jakby producentom zależało w jak najszybszym czasie na
ukończeniu filmu. Czyżby budżet? Napięcie rośnie, rośnie, by naraz spaść do zera, by
pochwili znowu podskoczyć i znowu wyzerować. Dziwne i wnerwiające.

ocenił(a) film na 5
impaler1

Ja bym trzymał na miejscu fumfla płytę w torbie na rozprawie. Kiedyś pod jednym filmem napisałem i do tego też pasuje ten scenariusz : Musiałyby być trzy niedziele w kupie by główny bohater był tak w czarnej "pupie".
Ktoś pisał że to remake zatem nie widziałem wcześniejszego, ale ten jest tak robiony na szybko że wpierw przewidujemy dosłownie całą godzinną akcje a potem dziwne zakończenie ma błysnąć geniuszem ale ono nawet nie daje nam do myślenia bo jest the end a z wyłączeniem filmu już o nim zapominamy -- albo niski budżet, który cały wchłonął Douglas albo za krótkie wątki bo powinni nas karmić ponad 2 godzinami dobrej kryminalnej afery by docenić geniusz
---------- Słaby jak na Kryminał z Douglasem - Ja straciłem czas a on przynajmniej zarobił

PabloPS

Też podejrzewam że większość budżetu poszło na Douglasa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones